Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. kolo - Sokol Lanžhot vs. Sokol ChNV 1:5 (1:3)

28. 9. 2010

Branky: Kaňa Petr (2x), Duchoň Adam, Kalina Petr, Schweitzer Albert

Sestava: Gajda Zdeněk - Krejčiřík Stanislav, Prudík Martin, Vrábel Matěj, Duchoň Adam, Kalina Petr, Kaňa Daniel, Kaňa Petr, Suchánek Ondřej, Schweitzer Albert

Vložené 10. kolo jsme odehráli v chladném a deštivém počasí na půdě Lanžhota. Vzhledem k tomu, že nedělní utkání s Tvrdonicemi jsme kvůli nepříznivým podmínkám neodehráli, byli kluci na tento zápas nažhavení a o žádném odložení nechtěli ani slyšet. Podle toho taky vypadal úvod zápasů a během chvilky jsme si vypracovali třígólové vedení záslouhou Diega, Ády a Kalíška. Pak však začal mít zdravotní problémy s patou Maca Prudík a výsledkem byl gól domácích.

O poločasové přestávce jsme kluky nabádali k trpělivosti a snaze, co nejdříve pojistit vedení, abychom se nedostali do problému, jako v zápase ve Velkých Bílovicích, kde jsme z jasného zápasu udělali drama. Domácí nás ve druhém poločasu začali přehrávat, góly jsme ale stříleli my. Důležitá pojistka přišla po krásné spolupráci Ády s Peťou Kalinou a na konci byla přená trefa Diega. Ten měl zaděláno na hattrick, své další šance ale nevyužil. Tak, jak naložil se sólem na gólmana z půlky hřiště, to umí opravdu snad jen on :-). Na těžkém podmáčeném terénu jsme se
zaměřili pak na obranu, v ní máme však pořád problémy, hlavně kvůli Macovým problémům a nedodržováním pokynů, zbytečně se tak dostáváme pod tlak. V poslední minutě pečetil výsledek po sólu Alby, který prostřelil gólmana domácích.

Další utkání hrajeme v sobotu od 15:00 v Kosticích.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pochvala

(tonad, 1. 10. 2010 10:51)

Všechny kluky musím pochválit, protože v takovém počasí a na takovém blátivém hřišti, hráli s bojovným duchem a to nás fanoušky moc potěšilo!