Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. kolo - Sokol Hlohovec vs. Sokol ChNV 2:6 (1:3)

30. 4. 2011

Zasloužené vítězství, které mohlo být i vyšší, nebýt naší zbrklosti v zakončení a gólmana žákovské kategorie v brance domácího celku.

Opět nemůžu jinak, než pochválit naši hru směrem dopředu. Radost pohledět, co jsme schopni vyprodukovat, a jestliže minulý zápas jsme měli horkého kandidáta na akci a gól roku, tak to už neplatí, protože v tomto zápase byla překonána několikrát. Absolutorium zaslouží především akce po ose Zdeneček Filka – Peca – Áda a skórující Dan. Nádhera.

Peca Kalina snad už taky pochopil, že ne v každém zápase se mu podaří obejít čtyři protihráče a zakončit, a že má-li proti sobě fyzicky vyspělejšího hráče, tak je třeba balóny i včas rozdávat. V obraně nám to ale tentokrát, snad až na Matyho, hodně skřípalo a lepší soupeř by naši nedůslednost a hlavně bojácnost v soubojích 1:1 potrestal vícekrát, než v tomto zápase domácí tým. To jsou ale věci, na kterých se dá pracovat, což také pořád budeme.

Musím se ještě pozastavit nad situací před zápasem. Když jsem při rozcvičování viděl domácího gólmana, který byl tak třikrát větší ( a to i do šířky), než Ondra Suchánek, hned jsem zpozorněl. Když mě pak na moji otázku ohledně roku narození po krátkém zaváhání odpověděl, že 2002, bylo jasno. Ne, opravdu to ročník 2002 nebyl. Škoda jen, že nepřišlo domácím fér nám to říct narovinu před výkopem. Pochopím totiž situaci, že mají málo hráčů, můžeme se domluvit na půjčení, ale dělat z nás blbce? A obzvlášť tehdy, když jsme v poslední době prakticky každý mistrák osočováni z toho, že takový fotbal hrajeme jen proto, že stavíme v této kategorii žáky….

D.D.

Branky:

2x - Kaňa Daniel, 2x - Prudík Martin, 1x - Kalina Petr, 1x - Duchoň Adam

Sestava: Gajda Zdeněk - Vrábel Matěj, Kaňa Petr, Krejčiřík Stanislav, Duchoň Adam, Kalina Petr, Kaňa Daniel, Prudík Martin, Filka Zdeněk, Rolník Michal, Tihelka Radek, Suchánek Ondřej

Fotky zde:chnv.rajce.idnes.cz/Mistrak_Sokol_Hlohovec_-_Sokol_CHNV_2_6/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

goly

(anonym, 2. 5. 2011 18:54)

DIEGO BY MĚL ZASE DAVAT GOLY.
JINAK DOBRÁ HRA.