Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. kolo - Sokol ChNV vs. FC Pálava Mikulov 3:5 (2:3)

9. 5. 2011

Nejlepší výkon sezóny proti jednomu z nejlepších týmů našeho okresu v kategorii přípravek. Před zápasem jsme měli trošku obavy, na podzim jsme na půdě Mikulova obdrželi gólový nášup, domácí nás převyšovali ve všech herních činnostech, ale dnešním výkonem jsme si nasadili laťku hodně vysoko a zjistili jsme, jak velký kus práce se dá během osmi měsíců zvládnout a kam až se můžeme poctivým tréninkem posunout. A to nám marodka nedovolila nasadit silnou sestavu.

Co jsme předváděli během úvodní čtvrthodinky, kdy jsme otočili skóre z 0:1 na 2:1, lze hodnotit jedině v superlativech. Důraz v osobních soubojích, rychlý přechod do útoku, kde jsme se konečně nebáli zakončit i slabší nohou, a jen velká škoda, že nedokážeme proměňovat vyložené střelecké příležitosti.

Pochvaly se kluci dočkali i od trenéra hostujícího celku a já doufám, že jsme se konečně přesvědčili, že hrát se dá opravdu s každým a není potřeba studovat dopředu, kdo komu kolik branek nastřílel, a zbytečně se tak nervovat.

D.D.

Branky:
1:1 Prudík Martin – levou nohou do horního rohu branky po rohu.
2:1 Rolník Michal – rychlá kombinace záložní řady.
3:3 Kaňa Petr – rychlý přechod do útoku, skvěle načasovaná přihrávka Peci Kaliny, naznačení střely, klička gólmanovi a střela do prázdné branky.

Sestava: Gajda Zdeněk - Vrábel Matěj, Prudík Martin, Krejčiřík Stanislav, Rolník Michal, Kalina Petr, Kaňa Daniel, Kaňa Petr, Suchánek Ondřej, Tihelka Radek, Prudík Pavel

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zápas s Mikulovem

(tonad, 9. 5. 2011 20:36)

tak to mě teda fakt mrzí, že jsem tam nemohla být ! Jen tak dál , hoši !!! :-)