Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. kolo - Sokol Tvrdonice vs. Sokol ChNV 1:6 (0:3)

14. 5. 2011

Pohodové vítězství, které potvrdilo naši vzrůstající formu. Výborný herní výkon v domácím zápase proti Mikulovu jsme chtěli potvrdit i v Tvrdonicích, to se nám nakonec povedlo, takže jsme odjížděli s dobrým pocitem.

Skóre zápasu otevřel Áda, který využil špatného výkopu domácího brankáře a s přehledem zavěsil. Na rozdíl dvou branek zvýšil z penalty po faulu na Ádu Peca Kalina, do konce poločasu pak po pěkné kombinaci rozvlnil potřetí síť domácích Michal Rolník. Gól na 4:0 v podání Ády byl pak zlomový, domácí dali příležitost mladším ročníkům, a tak se hrálo v podstatě na jednu branku. Z mnoha šancí se pak už ujaly jen dvě střely z dálky - Staňova a Pecova. Za domácí snížil v poslední minutě šikovný Mustafa, který si pohrál s naší obranou.

Uvidíme, s jakou se představíme ve vloženém kole na půdě lídra tabulky - MSK Břeclav. Nezbývá než doufat, že nás neskolí opět nějaká viróza, a pokud předvedeme výkon jako proti Mikulovu, nejsme rozhodně bez šance na úspěch.

D.D.

Branky: 2x - Kalina Petr, 2x - Duchoň Adam, 1x - Rolník Michal, 1x - Krejčiřík Stanislav

Sestava: Gajda Zdeněk - Vrábel Matěj, Kaňa Petr, Krejčiřík Stanislav, Duchoň Adam, Kalina Petr,Kaňa Daniel, Rolník Michal, Tihelka Radek, Suchánek Ondřej

Fotky:chnv.rajce.idnes.cz/Mistrak_Sokol_Tvrdonice-Sokol_CHNV_1_6/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář