Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. kolo - MSK Břeclav C vs. Sokol ChNV 3:4 (2:3)

Branky: 4x - Kalina Petr

Sestava: Gajda Zdeněk - Vrábel Matěj, Kaňa Daniel, Krejčiřík Stanislav, Duchoň Adam, Kalina Petr, Tihelka Radek, Kaňa Petr, Suchánek Ondřej, Filka Zdeněk, Rolník Michal

První mistrovský zápas v jarní části jsme sehráli na hřišti Slovanu a po vyrovnaném průběhu vezeme tři body, hlavně zásluhou střeleckého umění Peci Kaliny.

Ten svůj gólový učet otevřel výstavní ranou, kdy byl domácí gólman bez šance. Velmi dobře hrající domácí tým skóre otočil ve svůj prospěch, především zásluhou šikovného Petráska, stejný kousek se ale podařil do konce první půle i nám. Kombinaci Peci a Ády zakončil prvně jmenovaný průnikem až před brankáře, kde pohodlně skóroval, a v poslední minutě po Danově rohu a následném závěru zkompletoval Peťa svůj hattrick.  

O poločasové přestávce jsme museli domluvit hlavně krajním bekům, kteří se zbytečně vytahují a nestíhají pak včas přistupovat k hráčům. Svoje slova si vzali k srdci a jejich hra ve druhé půli byla o sto procent lepší. Domácím se pak sice podařilo vyrovnat, tři minuty před koncem ale vzal odpovědnost na sebe Peca Kalina a krásnou ranou k tyči rozhodl o třech bodech pro nás. Rozhodnuto mohlo být mnohem dříve, ale je až neuvěřitelné, jak zbrkle se chováme v jasných příležitostech, což nám v tréninku nečiní žádné potíže.

Pochvalu zaslouží určitě celé mužstvo, Zdeněk chytil, co měl, obrana šlapala hlavně ve druhém poločase velmi dobře, záloha je směrem dopředu velmi kreativní, kluci se konečně nebojí v soubojích 1:1, jen dozadu vypomoct obraně se jim někdy nechce. V útoku je třeba zbavit se zbrklosti a řešit situace s chladnou hlavou, to ale všechno přijde.

P.S. Před naším zápasem se hrál zápas mladších přípravek MSK vs. Zaječí. Hrálo se současně na dvou malých hřištích umístěných na necelé polovině hrací plochy. Systém 4 hráčů v poli plus brankář a menší hřiště zapojil všechny hráče, hra se přelévala ze strany na stranu, bylo to plné osobních soubojů 1:1, ale hlavně, nikdo nestál, hráli všichni. Paráda.

Fotky: chnv.rajce.idnes.cz/Mistrak_MSK_C_Breclav_-_Sokol_CHNV_3_4/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Naleštěné kopačky

(tonad, 14. 4. 2011 16:56)

Ještě že trenér Duchoň před zápasem Pecovi 3krát přeleštil jeho kopačky ! :-)