Jdi na obsah Jdi na menu
 


21. kolo - Sokol ChNV vs. Sokol Lanžhot 6:1 (3:0)

Branky: 2x - Kalina Petr, 2x - Duchoň Adam, 1x -  Rolník Michal, 1x - Vrábel Matěj

Sestava: Gajda Zdeněk - Vrábel Matěj, Kaňa Daniel, Krejčiřík Stanislav, Duchoň Adam, Kalina Petr, Kaňa Petr, Filka Zdeněk, Rolník Michal, Vaněk Dominik, Schweitzer Albert

Druhé jarní a první domácí utkání jsme sehráli v krásném a slunečném sobotním odpoledni proti týmu Lanžhota. Z naší strany se jednalo, především v první půli, o velmi dobrý herní projev. O dost se zlepšila hra v obraně, na čemž jsme, i přes nepřízeň počasí, zapracovali v týdnu před zápasem. O hře směrem dopředu bych se jen opakoval. Individuální kvality a práce s míčem jsou u Peci Kaliny na takové úrovni, že když má svůj den, je k nezastavení. Dokáže pak strhnout oba krajní záložníky (Dan, Áda) a jsme schopni předvádět výborný fotbal, tedy, až na to zakončení, tam máme stále rezervy.

Další výtku bych směřoval ke klukům k jejich nečinnosti v některých situacích, kdy až příliš spoléhají na Pecu a přestanou hrát. Na toto jsme dojeli na podzim v Kosticích, kdy pro nemoc Peťa nenastoupil a kluci ho na hřišti jaksi podvědomě čekali.

Jinak musím už jen kluky chválit a jsem rád, že věci, které děláme na trénincích, mají svůj smysl, neděláme je zbytečně a dokážeme je předvádět i v zápasech. Po dvou úspěšných zásazích si připsali Peťa Kalina (gól přímo z rohu a individuální akce, hattrickem tentokrát Peťa pohrdl a nařízenou penaltu neproměnil) a Áda (dvě dorážky, první  po kombinační akci, druhá po standardce), premiérové góly vstřelili Michal Rolník (kombinace) a Maty Vrábel (dorážka po standardce).

Další mistrovský zápas sehrajeme v neděli 24. května opět na domácím hřišti proti celku Velkých Bílovic.

Fotky:chnv.rajce.idnes.cz/Mistrak_Sokol_CHNV_-_Sokol_Lanzhot_6_1/

D.D.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář